
Поршневий компресор ВКП LB340 10-100A (220В)
27 209 ₴
- Під замовлення
Відправка з 22 квітня 2026+380 (97) 467-21-68
- +380 (50) 860-48-65
- +380 (66) 377-55-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначені як для побутового, так і для промислового використання під час виконання найрізноманітніших завдань. Компресор ВКП LB340 10-100A застосовується в автосервісах під час фарбування, у будівництві, під час виробництва меблів, пакувальних матеріалів і в багатьох інших галузях.
Відмітні риси Поршневого компресор ВКП LB340 10-100A
- Зтислий блок з однією або двома ступенями стиснення.
- Реле тиску (безстатом або пультом керування), який дає змогу використовувати обладнання в автоматичному режимі.
- Висока надійність компресорних блоків.
| Модель: | ВКП LB340 10-100A |
| Обсяг ресивера, л | 100 |
| Кількість циліндрів/ступенів стиснення | 2/ 1 |
| Продуктивність, вхід л/хв | 420 |
| Продуктивність, вихід л/хв: | 300 |
| Тиск нагнітання (мах), атм | 8 |
| Потужність приводного електродвигуна, кВт | 2,2 |
| Напруга живлення, В | 220 |
| Маса (кг) | 79 |
| Габаритні розміри Д х Ш х В,мм | 1000 х 500 х 800 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лідер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Кутовий |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 0.3 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 8 МПа |
| Об'єм ресивера | 100 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Вага | 79 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Висота | 800 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 209 ₴

