
Поршневой покрасочный агрегат DP-X25M
від 36 400 ₴
- В наявності
- +380 (50) 860-48-65
- +380 (66) 377-55-80
Электрический безвоздушный окрасочный аппарат Dino Power X-25M, с механической регулировкой давления, может работать с большинством лакокрасочных материалов низкой и средней степени вязкости которые применяются при внутренней отделке, покраске фасадов и крыш зданий, окраске металлоконструкций и т.д. Аппарат может работать в течении всей рабочей смены и не испытывать перегрузок, нагревания двигателя и т.д.
Технические характеристики оборудования для окраски DP-X25M:
Напруга: 220 - 240 В;
Частота: 50 Гц;
Двигун постійного струму: 1400 Вт;
Максимальний тиск: 210 Бар;
Макс. розмір форсунки: 0,025";
Продуктивність: 2,4 л/хв;
Довжина шланга високого тиску: максимальна 60 м;
Вага: 22 кг;
Габарити фарбувального апарату: 49,5х43х47 див.
Комплектація агрегату Dino Power DP-X25 (DP-6325M):
Безповітряний фарбувальний агрегат Dino Power DP-X25M на низькій стійці
Безповітряний пістолет-розпилювач X450
Соплодержатель 7/8"
Безповітряне сопло 517
Шланг високого тиску 15 м
Всмоктуючий патрубок-забірник
Масло для змащення поршня агрегату (125 мл)
Інструкція по експлуатації
Ціна вказана за готівковий розрахунок, при оплаті за безготівковим розрахунком з ПДВ ціну уточнюйте.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dino Power Airless |
| Країна виробник | Китай |
| Робочий тиск | 210 бар |
| Продуктивність | 2.4 літр/хв |
| Діаметр сопла | 0.43 мм |
| Стан | Новий |
| Кут розпилення сопла | 50 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 495 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Висота | 470 мм |
| Вага | 22 кг |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Ні |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
- Ціна: від 36 400 ₴



