Мобільний високопродуктивний коалесцентний фільтр СК Contracor це ефективний метод видалення до 95% конденсату і твердих частинок розміром до 10 мікрон з лінії стисненого повітря. Фільтр осушувач СК-50 створений спеціально для мобільного використання при проведенні зовнішніх абразивоструминних робіт!
Підключіть осушувач повітря до магістралі стисненого повітря до споживача стисненого повітря
між компресором і повітряним фільтром, встановленим на вході абразивоструйного апарату.
Галузь застосування:
Призначені для використання з мобільними дизельними компресорами спеціально для зовнішніх абразивоструминних робіт. Використовується в поєднанні з масло-волого отделительным фільтром встановленим на абразивоструйных апаратах DBS або інших.
Стандартний комплект поставки:
Сталева ємність об'ємом 50/ 150/ 250 літрів. Коалесцентний елемент з нержавіючої сталі. Запобіжний клапан. Ручне скидання конденсату.
Перевага:
- Зроблений спеціально для вуличної експлуатації
- Початкова та експлуатаційна вартість дешевше, ніж рефрижераторні або адсорбційні осушувачі
- Простий догляд-промивання водою
Сітчастий коалесцентний елемент:
Стиснене повітря всередині ресивера проходить крізь сітчастий коалесционный елемент. Волога і масла осідають на сітці коалесцентного елемента і, стикаючись, утворюють великі краплі, які під дією сил гравітації падають на дно фільтра.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Contracor |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип промислового осушувача повітря за портативністю | Мобільний |
| Максимальний рівень вологості | 85 % |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Таймер | Ні |
| Вага | 44 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 675 мм |
| Висота | 895 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність | 2700 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 15 квітня 2026