
Верстат нарізний електричний маніпулятор
від 38 000 ₴
- Під замовлення
- Код: GS 1100-16 E
Відправка з 01 травня 2026- +380 (50) 860-48-65
- +380 (66) 377-55-80
Електричний різьбонарізний маніпулятор GS 1100-16 E має широку область застосування в різних галузях виробництва для швидкого, якісного і зручного нарізування різьби від М3 до М16.
Різьбонарізний маніпулятор GS 1100-16 E налаштовується на необхідну швидкість, що забезпечує легкість і точність роботи.
Вибір правий-лівий хід вибирається на голівці машини.
Різьбонарізна головка маніпулятора GS 1100-16 E повертається від 0 до 90 градусів і дозволяє нарізати різьбу під різними кутами в горизонтальній і вертикальній площині.
Швидкозмінний патрон з фрикційною муфтою дозволяють виконати обробку як глухих, так і наскрізних отворів без ризику поломки інструменту.
Потужність приводного двигуна 0,6 кВт.
Зручна цифрова система управління.
Електричний різьбонарізний верстат маніпулятор GS 1100-16 E управляється двома режимами:
Ручний: після досягнення заданої глибини різання, шпиндель автоматично зупиняється, вперед і назад необхідно активувати вручну;
Автоматичний режим: після досягнення заданої глибини різання, маніпулятор автоматично перемикається з прямого на зворотне-ідеально підходить для нарізування різьби в декількох глухих отворах.
Дисплей англійською мовою.
У комплект поставки входять різьбонарізні патрони GT12 M3, М4, М5-6, M8, M10, M12, М14, М16
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Електричний |
| Потужність | 0.6 кВт |
| Максимальна частота обертання шпинделя | 312 об/хв |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 25 кг |
| Довжина | 930 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 520 мм |
| Параметри нарізуваного різьблення | |
| Мінімальний діаметр метричної різьби | 3 мм |
| Максимальний діаметр метричної різьби | 16 мм |
- Ціна: від 38 000 ₴






