
Фарбувальний апарат DinoPower DP-X20i
від 28 210 ₴
- В наявності
- Код: DP-X20i
- +380 (50) 860-48-65
- +380 (66) 377-55-80
Dino Power DP-X20i фарбувальний апарат з електронною системою управління.
Апарат DinoPower DP-X20i відмінно підходить для всіх видів звичайних побутових покриттів, звичайна фарба, включаючи латекс, грунтовки, морилки, лаки, емалі і т.д. та інше.
Функція:
Безповітряний розпилювач має V-подібні ущільнення з тривалим терміном служби і поршневий шток на площі від 30 000 до 50 000 квадратних метрів в залежності від лакофарбових матеріалів і умов роботи.
Фільтр колектора насоса Easy Clean.
Насос безповітряного розпилювача фарби фільтрується зсередини назовні, тому при знятті він не звалиться і не застрягне.
До того ж фільтр виходить з кришкою, щоб уникнути безладу і полегшити очищення.
Безповітряний розпилювач, оснащений високоякісним безповітряним фарборозпилювачем DP-X450 (250 Bar), який поставляється з вбудованим фільтром, знаходиться в рукоятці, щоб гарантувати чисте розпорошення.
Перевірена технологія і надійність роблять його ідеальним для професіоналів, які щодня наносять широкий спектр покриттів.
Технічна характеристика:
DP-X20i-електронне управління
Напруга / частота: 220 В / 50 Гц
Потужність двигуна: 1100 Вт PMDC (двигун постійного струму з постійним магнітом)
Максимум. Витрата: 2,0 л / хв
Максимум. Розмір наконечника: 0,021 " (дюйма)
Максимум. Робочий тиск: 200 бар / 2900psi
Вага нетто 14,9 кг
Комплектація:
безповітряний розпилювач X450 з наконечником 517 (тип Wagner, ø хвостовика 11,1 мм),
шланг високого тиску 1/4 " * 15 м,
Подовжувальна штанга 45 см,
набір інструментів,
мастило,
керівництво.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dino Power Airless |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність | 2 літр/хв |
| Робочий тиск | 200 бар |
| Діаметр сопла | 0.53 мм |
| Стан | Новий |
| Кут розпилення сопла | 50 град. |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
- Ціна: від 28 210 ₴



