Дизельний пересувний компресор MAC3 MSP 10000 - універсальна модель для виконання широкого спектра завдань. Компресор пересувний з двигуном внутрішнього згоряння Kubota ідеально підходить для роботи пневматичних відбійних молотків та бетоноломів, а також забезпечення стисненим повітрям піскоструминного, дробоструминного,
обладнання для фарбування та іншого пневматичного інструменту.
Компресори дизельні пересувні з двигуном внутрішнього згоряння MAC3 відрізняються високою якістю, надійністю вони найлегші та компактніші в цьому сегменті,
завдяки поєднанню високоефективних гвинтових блоків та економічних двигунів Kubota є лідерами з економії палива.
Усі компресори MSP10000 оснащені двигунами Kubota V3800. Відома у всьому світі якістю своїх компонентів, японська компанія та MAC3 вже багато років працюють разом, щоб запропонувати найефективніші мобільні компресори для будівельних майданчиків.
Завдяки своїй конструкції та оптимізованому розташуванню внутрішніх компонентів MSP10000 має збалансований розподіл ваги по осі; для кращої маневреності робочому місці.
Конструкція серії MSP також забезпечує відмінний доступ до основних компонентів компресора.
Ця функція має вирішальне значення для полегшення технічного обслуговування та скорочення часу простою компресора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAC |
| Країна виробник | Франція |
| Тип ротативного компресора | Гвинтовий |
| Тип компресора по мобільності | Стаціонарний |
| Тип ротативного компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Продуктивність | 10 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 1.15 МПа |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Рівень шуму | 99 дБ |
| Вага | 1900 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 74 кВт |
| Тип компресорної станції з мобільності | Пересувна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1106 мм |
| Довжина | 2208 мм |
| Висота | 1748 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Місткість паливного бака | 170 л |
- Ціна: 2 098 800 ₴




