
DP-X51L потужний фарбувальний агрегат високого тиску
від 86 131,50 ₴
- В наявності
- Код: DP-X51L
- +380 (50) 860-48-65
- +380 (66) 377-55-80
Dino Power DP-X51L електрична машина для безповітряного розпилення з безщітковим двигуном 5 л / хв, 220 бар, 3300 фунтів на квадратний дюйм.
Машина для безповітряного розпилення DP-X51L з низьким положенням всмоктувального КЛАПАНА оснащена потужним безщітковим двигуном потужністю 3000 Вт і довгим поршневим штоком. Професійне обладнання для безповітряного фарбування-DinoPower-X51L призначене для повсякденного використання при розпиленні всіх побутових, промислових і комерційних об'єктів, таких як акрилові фарби, Покриття для гіпсокартону, еластомер, емаль, епоксидні смоли, латекс, шпаклівка, текстура і т. д.
Текстурний розпилювач DP-X51L являє собою стандартний довго-поршневий насос ємністю 5 л з максимальним розміром наконечника 0,037 дюйма.
Особливості фарбувальної машини DINO Power X51L:
Безщітковий двигун постійного струму.
Безповітряний розпилювач текстур використовує потужний безщітковий двигун, який є більш потужним, довговічним і надійним, без вугільної щітки і без іскри під час розпилення; з олійною фарбою або легкозаймистою фарбою проблем не буде.
Система приводу Advantage.
Система приводу забезпечує довгий термін служби і набагато більш низький рівень шуму при роботі.
Автоматичний контроль тиску
Безповітряне Фарбувальне обладнання забезпечує рівномірне розпилення при будь-якому тиску розпилення без будь-яких коливань.
Просте обслуговування
Він неймовірно довговічний і простий в обслуговуванні, що дозволяє витрачати менше часу на майстерню і більше часу на розпилення.
Тверда сталева рама
Він оснащений хромованою сталевою рамою; хром поверх сталі дозволяє цій міцній візку прослужити довгі роки.
Клапан заливки високого тиску
В черговий раз був модернізований заправний клапан, конструкція якого не вимагає технічного обслуговування і забезпечує розвантаження стенду під високим тиском.
Ящик для інструментів
Вбудований ящик для інструментів для зберігання інструментів, порад, фільтрів та аксесуарів.
Абсолютно новий пістолет-розпилювач для текстурування DP-6376g (до 500 бар)
Він поставляється з модернізованим важким пістолетом і може працювати з більшим наконечником, щільним шаром і більшою продуктивністю.
Світлодіодний дисплей
Яскравий, легко читається світлодіодний дисплей показує тиск.
Технічна характеристика:
Номер моделі: X51L
Потужність двигуна: 3000 Вт
Тип двигуна: безщітковий двигун постійного струму
Контроль тиску: Електронний
Швидкість потоку: 5,1 л / хв
Макс. розмір наконечника: 0,037 дюйма
Макс. довжина шланга: 100м
Макс. тиск: 227 бар / 3300 PSI
Тиск розпилення: 200 бар / 2900 фунтів на квадратний дюйм.
Вага нетто: 52,5 кг
Загальна вага: 67 кг
Розмір: 68*66*89 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dino Power Airless |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність | 5.1 літр/хв |
| Робочий тиск | 227 бар |
| Діаметр сопла | 0.95 мм |
| Стан | Новий |
| Кут розпилення сопла | 50 град. |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 68 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Висота | 89 мм |
| Вага | 52.5 кг |
- Ціна: від 86 131,50 ₴

