
DPX 28 електричний безповітряний розпилювач фарби
від 37 310 ₴
- В наявності
- Код: DP-X28
- +380 (50) 860-48-65
- +380 (66) 377-55-80
Електричний безповітряний розпилювач високого тиску DINO Power DP-X28-ідеальний крок вперед для професіоналів, яким потрібні чудові робочі характеристики і функції невеликого електричного безповітряного розпилювача фарби.
Ідеально підходить для всіх типів типових побутових покриттів, звичайні фарби, в тому числі Латексні, грунтовки, морилки, лаки, емалі, акрил і т. д.
Особливості електричного безповітряного розпилювача DinoPower-X28:
Безщітковий двигун
Безщітковий двигун більш потужний, довговічний і надійний, без вугільної щітки і без іскор під час розпилення, масляна фарба або легкозаймиста фарба не будуть проблемою.
СмартКонтроль
Цифровий контроль тиску і дисплей для легкого регулювання тиску.
Фільтр легкого вихідного колектора
Фільтр насоса розташований зсередини назовні, щоб він не розвалився і не застряг при знятті. Фільтр поставляється з кришкою, щоб уникнути безладу і полегшити очищення.
Електричний безповітряний розпилювач має ручний візок і візок Hi-boy, два варіанти.
V-подібні ущільнення з тривалим терміном служби і поршневий шток від 30 000 до 50 000 квадратних метрів в залежності від лакофарбових матеріалів і умов роботи.
Обладнаний високоякісним безповітряним розпилювальним пістолетом X450 з тиском 250 бар, який оснащений вбудованим в пістолет фільтром, розташованим в ручці і забезпечує чисте розпорошення.
Вміст упаковки фарбопульта:
Безповітряний розпилювач фарби X450 з соплом 517, шланг високого тиску 1/4 дюйма * 15 м, Подовжувач 45 см, набір інструментів, мастило, керівництво.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dino Power Airless |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність | 2.8 літр/хв |
| Робочий тиск | 227 бар |
| Діаметр сопла | 0.64 мм |
| Стан | Новий |
| Кут розпилення сопла | 50 град. |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 48 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Висота | 52 мм |
| Вага | 16.4 кг |
- Ціна: від 37 310 ₴

