
DP-X9 DIY безповітряний розпилювач фарби
від 10 920 ₴
- В наявності
- Код: DP-X9 DIY
- +380 (50) 860-48-65
- +380 (66) 377-55-80
DINO Power DP-X9-це розпилювач компактного розміру, для професійної обробки, зручний у використанні і чищенні. Він ідеально підходить для домашніх проектів малого та середнього розміру, таких як внутрішні стіни та стелі тощо.
Може розпорошувати фарбу для внутрішньої обробки, лак, олійні фарби, грунтовку, крейдяну фарбу, засоби для консервації деревини.
ТЕХНІЧНІ характеристики безповітряного розпилювача фарби X9 DIY:
Потужність машини: розпилювальні інструменти з електроприводом.
Напруга: 200-240 В / 60 Гц
Потужність: 700 Вт
Швидкість потоку: 1,5 л/хв.
Макс. розмір наконечника: 0,019 дюйма
Максимальний тиск: 200 Бар (3000 фунтів на квадратний дюйм)
Макс. в'язкість: у більшості випадків справляється з усіма стандартними фарбами без розведення (для гладких підстав і особливо високов'язких гелеподібних фарб розбавляйте з кроком 10%), незалежно від того, фарба це на водній або масляній основі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dino Power Airless |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність | 1.5 літр/хв |
| Робочий тиск | 200 бар |
| Діаметр сопла | 0.48 мм |
| Стан | Новий |
| Кут розпилення сопла | 50 град. |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Ні |
- Ціна: від 10 920 ₴






