
Поршневий компресор ВКП LB550 10-100
44 135 ₴
- В наявності
+380 (97) 467-21-68
- +380 (50) 860-48-65
- +380 (66) 377-55-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначений як для побутового, так і для промислового використання при вирішенні найрізноманітніших завдань. Компресор ВКП LB 550-10-100 застосовується в автосервісах при проведенні фарбувальних робіт, у будівництві, під час виробництва меблів, пакувальних матеріалів та в багатьох інших галузях.
Відмінні особливості Поршневий компресор ВКП LB550-10
-100:
- Стиснутий блок з одним ступенем стиснення.
- Реле тиску (пресостат або пультом управління), який дозволяє використовувати обладнання в автоматичному режимі.
- Висока надійність компресорних блоків.
Характеристики:
Модель: ВКП LB550 10-100
Об'єм ресивера, л 100
Кількість циліндрів/ щаблів стиснення 2/ 1
Продуктивність, вхід л/хв 690
Продуктивність, вихід л/хв: 570
Тиск нагнітання (мах), атм 10
Потужність приводного електродвигуна, кВт 4,0
Напруга живлення,В 380
Маса (кг) 145
Габаритні розміри Д х Ш х В, мм 1150 х 500 х 1000
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лідер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Кутовий |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Тип компресора по мобільності | Стаціонарний |
| Продуктивність | 0.57 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 10 МПа |
| Об'єм ресивера | 100 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Вага | 145 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 1150 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 4000 Вт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Повітряний фільтр | Так |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 135 ₴

