
Компресор поршневий ВКП R 550-10-100
45 454,50 ₴
- В наявності
+380 (97) 467-21-68
- +380 (50) 860-48-65
- +380 (66) 377-55-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поршневий компресор ВКП R 550-10-100: пересувний, одноступінчастий, двох циліндровий з ремінним приводом.
Область застосування компресорів даної серії (ВКП R) дуже широка - від невеликих СТО до невеликих цехів виробничих підприємств.
Область застосування компресорів даної серії (ВКП R) дуже широка - від невеликих СТО до невеликих цехів виробничих підприємств.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лідер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Кутовий |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 0.57 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 10 МПа |
| Об'єм ресивера | 100 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Вага | 152 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 505 мм |
| Довжина | 1150 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 4000 Вт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 454,50 ₴

