Дизельний пересувний компресор MAC3 MSP 5000 - універсальна модель для виконання широкого спектра завдань. Компресор пересувний з двигуном внутрішнього згоряння Kubota ідеально підходить для роботи пневматичних відбійних молотків та бетоноломів, а також забезпечення стисненим повітрям піскоструминного, дробоструминного,
обладнання для фарбування та іншого пневматичного інструменту.
Компресори дизельні пересувні з двигуном внутрішнього згоряння MAC3 відрізняються високою якістю, надійністю вони найлегші та компактніші в цьому сегменті,
завдяки поєднанню високоефективних гвинтових блоків та економічних двигунів Kubota є лідерами з економії палива.
Усі компресори MSP5000 оснащені двигунами Kubota D1505T. Відома у всьому світі якістю своїх компонентів, японська компанія та MAC3 вже багато років працюють разом, щоб запропонувати найефективніші мобільні компресори для будівельних майданчиків.
Завдяки своїй конструкції та оптимізованому розташуванню внутрішніх компонентів MSP5000 має збалансований розподіл ваги по осі; для кращої маневреності робочому місці.
Конструкція серії MSP також забезпечує відмінний доступ до основних компонентів компресора.
Ця функція має вирішальне значення для полегшення технічного обслуговування та скорочення часу простою компресора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAC |
| Країна виробник | Франція |
| Тип ротативного компресора | Гвинтовий |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Тип ротативного компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Продуктивність | 5 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 0.85 МПа |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Вага | 750 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 31.2 кВт |
| Тип компресорної станції з мобільності | Пересувна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1425 мм |
| Довжина | 2900 мм |
| Висота | 1325 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Місткість паливного бака | 80 л |
- Ціна: 1 091 800 ₴



