Дуже якісний, тихий та продуктивний інверторний генератор.
Виробник SenJun Китай також збирає генератори Huyndai.
90% всіх європейських генераторів виготовлено у Китаї. Коли ви купуєте "типу" зроблено в Німеччині або Польщі, ви купуєте найдешевший Китай іноді навіть не фабричний.
Генератор SE3500iH продається тільки на внутрішньому ринку Китаю, а також йде на експорт до США.
Інверторний генератор – це компактна установка, яка здатна видавати струм із будь-якими параметрами, незалежно від вхідної напруги. Крім того, ці параметри не статичні їх можна регулювати.
Одна з головних переваг генераторів такого типу – захист від перепадів напруги.
Інверторні генератори часто називають цифровими, так як вони оснащені електронними схемами управління. Також ці «чудо-генератори» називають «туристичними», оскільки вони дуже компактні і їх можна брати на природу або туристичні походи.
А завдяки низькому рівню шуму, в середньому 60 дБ, що дорівнює шуму нормального холодильника, його можна використовувати в квартирах, і називають його «квартирний генератор».
Інверторний агрегат унікальний ще й тим, що здатний підлаштуватися під навантаження, що виникло. Наприклад, якщо в електричному ланцюзі знаходиться лише один прилад із споживанням 1кВт,
а генератор розрахований на 2 кВт, його робота автоматично стає на 50% менше. Паливо в такому випадку менше витрачається (до 40%), а якщо збільшити навантаження за допомогою підключення додаткового приладу, то обороти двигуна збільшаться самостійно. В результаті енергії витрачається стільки, скільки потрібно, та бензину, відповідно -
теж.
Широко застосовується у приміщенні або на відкритому повітрі, наприклад, для сім'ї, офісу, подорожей, кемпінгу, риболовлі, полювання, медичної допомоги, екстреного зв'язку, моніторингу навколишнього середовища, пожежогасіння, армійської польової практики,
а також може використовуватися для обслуговування накопичувачів енергії для оптимізації телекомунікаційної мережі та ін.
Генератор інверторний гібридний SE3500iH:
Напруга - 220 В
Максимальна потужність - 3.1 кВт газ/2,8 кВт бензин
Номінальна потужність - 2,8 кВт газ/2,6 кВт бензину
Номінальний струм – 12.1 A
Об'єм паливного бака - 4 л
Витрата палива за повного навантаження: бензин 0,45 л/год, газ пропан 0.7л/год.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 22 кг |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Конструкція | Портативна |
| Тип палива | Газ/Бензин |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Час безперервної роботи | 7 годин |
| Режим роботи | Безперервний |
| Максимальна потужність | 3.1 кВт |
| Номінальна сила струму | 12.1 А |
| Стан | Новий |
| Кількість фаз | 1 |
| Двигун | |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
- Ціна: 37 000 ₴









