Молоток відбійного пневматичного марки МОП-2, за своїми характеристиками, є аналогом молотка відбійного пневматичного марки МО-2А, МО-2Б.
Призначений для відбивання вугілля різної фортеці, видобутку м'яких руд, глини, сланцю, розпушування твердого та промерзлого ґрунту, пробивання отворів та отворів у цегляних стінах будівель, розбирання цегляної кладки, розколювання льоду та інших робіт.
Призначений для відбивання вугілля різної фортеці, видобутку м'яких руд, глини, сланцю, розпушування твердого та промерзлого ґрунту, пробивання отворів та отворів у цегляних стінах будівель, розбирання цегляної кладки, розколювання льоду та інших робіт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТЗК |
| Країна виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр хвостовика | 24 мм |
| Максимальна сила удару | 39 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 22 уд/хв |
| Робочий тиск | 5 бар |
| Витрата повітря | 1350 літр/хв |
| Внутрішній діаметр шланга | 16 мм |
| Вага | 7.4 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Можливість підключення води | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Комплектація | |
| Перехідний штуцер | Так |
| Набір насадок | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 750 ₴


