
Потужний фарбувальний апарат Titan PowrTwin 6900 DI Plus (Електричний)
273 750 ₴
- В наявності
- Код: 6900E
- +380 (50) 860-48-65
- +380 (66) 377-55-80
Titan PowrTwin 6900 DI Plus - фарбувальний апарат з гідропоршневою системою Speeflo, виробництва Titan Tool, Inc. (США)
Моделі PowrTwin™ ідеальні для внутрішніх та зовнішніх робіт. Вони легко переоснащуються з бензинового двигуна на електричний двигун, і їх легко вантажити одній людині.
Моделі PowrTwin™ досить потужні для розпилення найважчих архітектурних та промислових покриттів.
Апарат Titan 6900 оснащений гідропоршневим насосом високого тиску, виконаним з нержавіючої сталі і приводиться в дію електричним двигуном. Безповітряний спосіб розпилення дозволяє застосовувати високов'язкі фарби,
економити розчинники та розріджувачі. Зміна фарби займає кілька хвилин – потрібно лише замінити відро з фарбою та промити шланг та пістолет.
Порівняно з системами повітряного розпилення, при безповітряному способі фарба наноситься більш рівномірно, причому економія фарби досягає 30%.
З апаратом Titan 6900 DI Plus можна використовувати до 3
х фарбувальних пістолетів.
Матеріали, що використовуються:
Полімерні шпаклівки механізованого нанесення, латексні фарби, дисперсійні фарби, матеріали захисту від пожежі та нанесення товстої плівки, фарби на основі пилу цинку та слюдяної залізної руди, грунтовки для безповітряного нанесення, клей, що розпорошується, антикорозійні речовини,
матеріали нанесення товстої плівки та матеріали покриття, що нагадують бітум.
Всі інші матеріали заборонено використовувати для розпилення без схвалення компанії Titan.
Комплектація:
Пістолет високого тиску Titan S-3 (270 bar)
Сопло форсунка
Шланг 15 м 3/8"
Шланг повідець 1,8 м 1/4"
| Характеристики електродвигуна | |
|---|---|
| Споживана потужність | 3100 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 93 кг |
| Основні | |
| Виробник | Titan Tool |
| Діаметр сопла | 1.03 мм |
| Робочий тиск | 228 бар |
| Країна виробник | США |
| Продуктивність | 6.6 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Кут розпилення сопла | 40 град. |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Ні |
- Ціна: 273 750 ₴


