Titan ImpactImpact 1640 - потужний поршневий електричний агрегат, який ідеально підходить як для великих будівельних майданчиків для нанесення фарби або полімерних шпаклівок, так і для роботи у квартирах, котеджах, та ін. майданчиках.
Повністю вбудований цифровий дисплей і похила візок. Здатний працювати на двох посадах. Низька потужність всмоктування впускного клапана є сильною, що робить Titan 1640 ідеальним агрегатом для високов'язких матеріалів.
Розпилюються матеріали: дисперсійні фарби для внутрішніх робіт, фасадні фарби, грунтовки, тканинні клеї, шпаклівки для безповітряного розпилення, антикорозійний захист, бітум, вогнестійкість, ізоляція фундаменту, покриття для підлоги та даху.
Технічні характеристики:
Тип насоса Поршневий
Тип двигуна Електро
Потужність двигуна 2.65 kW, 230 V/ 50 Hz
Продуктивність 4,9 л/хв
Макс. робочий тиск 22,8 МПа, (228 бар)
Макс. в'язкість матеріалу 30 000 мПас
Макс. форсунка (1 пістолет) 0.039" (0.99 мм)
Макс. форсунка (2 пістолета) 0.025" (0.64 мм)
Вага 50 кг
Габарити Д х Ш х В 632 x 568 x 743 мм
| Характеристики електродвигуна | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2.65 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 кг |
| Висота | 743 мм |
| Ширина | 568 мм |
| Довжина | 632 мм |
| Основні | |
| Виробник | Titan Tool |
| Діаметр сопла | 0.99 мм |
| Робочий тиск | 228 бар |
| Країна виробник | США |
| Продуктивність | 4.9 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Ні |
- Ціна: 250 000 ₴


