Нанесення ґрунту та фінального покриття на великі поверхні, герметизація, нанесення водовідштовхувального покриття, вміст у чистоті будівельних конструкцій, захист і оновлення фасадів, захист від іржі та захист будівель, покриття дахів, герметизація дахів, вміст у чистоті бетонних конструкцій, а також захист від інтенсивної корозії.
Приклади об'єктів
Великі будівельні майданчики, підземне будівництво, градирні, мости, станції очищення стічних вод і тераси.
Розпилювані матеріали
В'язкість ЛФМ
Установки можна застосовувати для розпилення ЛФМ із високою в'язкістю. Якщо ЛФМ із високою в'язкістю неможливо засмоктати насосом, матеріал необхідно розвести відповідно до рекомендацій виробника.
Розпилення двокомпонентних ЛФМ
Необхідно точно дотримуватися термінів життєздатності матеріалу. До закінчення цього часу ретельно промити й очистити установку із застосуванням відповідних очисних засобів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wagner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Робочий тиск | 250 бар |
| Продуктивність | 6.6 літр/хв |
| Діаметр сопла | 1.3 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1185 мм |
| Ширина | 955 мм |
| Висота | 655 мм |
| Вага | 85 кг |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Ні |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 3600 Вт |
- Ціна: 397 305 ₴


Відправка з 11 травня 2026