
Електричний безповітряний розпилювач Titan PowrBeastTM 7700 Electric Airless
260 700 ₴
- В наявності
- +380 (50) 860-48-65
- +380 (66) 377-55-80
Електричний безповітряний розпилювач Titan PowrBeastTM 7700 Electric Airless з прямим зануренням забезпечує неперевершену довговічність і продуктивність. PowrBeastTM пропонує інноваційну технологію HydraStrokeTM з однією рухомою частиною — рідиною Severe ServiceTM з довгим поршнем повільного ходу.
Рекомендується для великих проєктів або коли вам потрібна сила для розпилення важких покриттів.
Застосування агрегату:
Ґрунтування й повне покриття великих зон, герметизація, просочення, саноброблення конструкцій, захист фасадів і їхнє оновлення, захист від іржі та захист будівель, покриття дахів, герметизація дахів, саноброблення бетону, а також захист від високого рівня корозії.
Матеріали:
Полімерні шпаклівки механізованого нанесення, латексні фарби, дисперсійні фарби, матеріали захисту від пожежі та нанесення товстої плівки, фарби на основі пилу цинку та слюдяної залізної руди, ґрунтовки для безповітряного нанесення, розпилюваний клей, антикорозійні речовини, матеріали нанесення товстої плівки та матеріали покриття, що схожі на бітум. Всі інші матеріали заборонено використовувати для розпилення без схвалення компанії Titan.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan Tool |
| Країна виробник | США |
| Продуктивність | 6 літр/хв |
| Діаметр сопла | 1.08 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1090 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Висота | 866 мм |
| Вага | 85 кг |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Ні |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 3100 Вт |
- Ціна: 260 700 ₴

