
Потужний поршневий фарбувальний апарат DP-6337ib
від 113 750 ₴
- В наявності
- +380 (50) 860-48-65
- +380 (66) 377-55-80
DP-6337iB Професійний безповітряний розпилювач фарби з клапаном всмоктування з низьким положенням обладнаний 2,5 кВт потужним безщітковим двигуном і довгим поршневим штоком, подібно до апаратів Graco UltraMax 1595 і Mark X. Призначений для щоденного використання на всіх житлових і промислових ділянках для розпилення одним або двома пістолетами.
Підходить для професіоналів, розпилювальних всіх типів матеріалів, як-от: лак, латекс, герметик, лак і фарби на водній основі, олійні фарби, фасадні фарби, багатобарвні фарби, блок-наповнювач, еластомер, епоксидна смола, мастика, шпаклівка, покрівельні покриття тощо. Цей апарат призначений для професійних малярів і підрядників для промислового використання.
Електронна система керування забезпечуватиме постійний тиск розпилення, без стрибків.
Безщітковий мотор більш потужний і надійний, без вугільних щіток (без іскроку).
Для змащення кілець передбачений спеціальний механізм.
Електронна система сама знизить частоти ходу поршня, якщо закінчився матеріал, що мінімізує стирання кілець.
На цифровому дисплеї ви комфортно побачите тиск під час фарбування.
Технічні характеристики фарбувального апарату DP-6337ib:
Напруга: 220 - 240 В;
Частота: 50 Гц;
Двигун постійного струму: 2500 Вт;
Максимальний тиск: 210 барів;
Макс. розмір форсунки: 0,043";
Продуктивність: 7 л/хв;
Макс. довжина шланга високого тиску: 90 м;
Вага: 45 кг;
Габарити фарбувального апарату: 70x52x87 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dino Power Airless |
| Країна виробник | Китай |
| Робочий тиск | 210 бар |
| Продуктивність | 7 літр/хв |
| Діаметр сопла | 1.1 мм |
| Стан | Новий |
| Кут розпилення сопла | 50 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Висота | 87 мм |
| Вага | 45 кг |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Ні |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
- Ціна: від 113 750 ₴







