Лінійно-інтерактивний ДБЖ LP-400VA-3PS (240Вт) відрізняється привабливими характеристиками і функціоналом, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями: забезпечення резервним електроживленням приладів в будинку або офісі, а також ефективний захист електроніки від різноманітних перешкод в електромережі.
Даний ДБЖ здатний забезпечити безперебійним живленням:
Комп'ютери, ноутбуки;
Роутери;
Невеликі сервера, робочі станції, мережеві пристрої;
Пристрої RTV (телевізори, тюнери, колонки, проектори);
Системи сигналізації та відеоспостереження;
Телекомунікації та фіскальні пристрої;
Контрольно-вимірювальну апаратуру.
Безперебійний ДБЖ / UPS LP-400VA-3PS (240Вт) (лінійно-інтерактивний тип) має показники потужності 400/240 VA/W і вхідна напруга 145-295 V. захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення ДБЖ LP-400VA-3PS (240Вт) має на увазі: захист від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей. Автопідзарядка пристрою виконується у вимкненому стані. Має 3 євророзетки, функції холодного старту і повторного запуску при відновленні напруги в мережі. ДБЖ володіє технологією триступеневої зарядки АКБ, що значно скоращает час перезарядки. Завдяки технології інтелектуального управління акумулятором, його зарядка відбувається з урахуванням температурної компенсації, що збільшує термін служби акумулятора.
Характеристики представленого ДБЖ були змінені, щоб він з легкістю справлявся з будь-якою загрозою Вашому обладнанню:
Кількість розеток збільшено до 3 - ви можете підключити ще більше пристроїв до свого ДБЖ.
Збільшено діапазон вхідної напруги-поліпшена стабілізація вхідної напруги без необхідності використання акумулятора.
Збільшено коефіцієнт потужності-ви можете підключити ще більш потужні пристрої до свого ДБЖ.
Модифіковано мікропроцесорне управління - ваш ДБЖ буде працювати ще більш ефективно, збільшується його термін служби.
Товщина пластика збільшена-корпус вашого ДБЖ став ще міцніше.
Сучасний дизайн і ергономічність-Краса і зручність зі зручною і зрозумілою індикацією стану роботи.
Гарантія: 24 місяці.
Якщо вам необхідно організувати у вашому будинку або офісі якісну систему резервного електроживлення, лінійно-інтерактивний ДБЖ LP-400VA-3PS (240Вт) - це оптимальне і доступне за своєю вартістю рішення.
Переваги лінійно-інтерактивних ДБЖ:
Компактність;
Простота підключення;
Поєднання функцій побутового стабілізатора і джерела резервного живлення одночасно;
Демократична вартість;
Сучасний і ергономічний дизайн, органічно виглядає в побуті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість вихідних розеток | 3 шт. |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Індикація | Світлова |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Максимальна вхідна напруга | 295 В |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 240 Вт |
| Час перемикання | 8 мс |
| Час роботи при повному навантаженні | 15 хв |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 95 мм |
| Вага | 3.9 кг |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
- Ціна: 2 385 ₴



