
Майданчик електромеханічний вібратор ІВ-98
від 8 550 ₴
- В наявності
+380 (97) 467-21-68
- +380 (50) 860-48-65
- +380 (66) 377-55-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вібратор майданчиковий електромеханічний з круговими коливаннями ІВ-98 — призначені для збудження вібрації в установках з ущільнення бетонних сумішей і ґрунтів, транспортування, вивантаження та просіювання сипких матеріалів, приводу віброживильників, вібромайданчиків та у т. ч. для міні-цегляних блокових установок.
Частота коливань синхронна, Гц (об/хв) - 50 (3000);
Частота коливань неодружений. ходу, Гц (об/хв) - 46,7 (2800);
Номінальна напруга, В - 42* (3-ф); 380 (3-ф); 220 (1-ф);
Потужність номінальна/споживана, кВт - 0,55 / 0,9.
* - живлення 42 В є безпечним і подається від 3-х фазного понижуючого трансформатора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Напруга | 42 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Частота обертання | 3000 об/хв |
| Статичний момент | 11.4 кг*см |
| Змушуюча сила | 11.3 кН |
| Стан | Новий |
| Частота коливань синхронна | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 365 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 22 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 8 550 ₴

