ControlMax ™ 1900 Pro High Efficiency Airless ™ позбавляє від побоювань з приводу безповітряного розпилення, полегшуючи розпорошення на професійному рівні. Нова технологія наконечників системи HEA знижує надлишкове розпорошення до 55 відсотків, забезпечуючи більш м'яке розпорошення, покращуючи контроль і забезпечуючи більш однорідну поверхню.
Більш м'яке розпорошення поліпшує керованість і забезпечує більш однорідну обробку. Термін служби до 3 разів довше, ніж у порівнянних безповітряних розпилювачів. Змінна секція для рідини продовжує термін служби обприскувача. Можливість розпилення нерозбавлених матеріалів.
Застосування агрегату:
Будь-які звичайні фарби на водній основі, латексні
, Акрилові, дисперсійні, фасадні фарби, грунтовки по бетону, металу і дереву, лаки, глазурі, емалі, морилки, засоби захисту дерева, алкідні, олійні, ПФ фарби, контактні (двокомпонентні грунтовки, засоби захисту рослин, ущільнювачі щілин, дезінфекційні агенти, масла.
Не придатні до використання: матеріали містять кислоту і важкі абразивні компоненти, силіконові і силікатні фарби.
- Форсунки ControlMax HEA забезпечують на 55% менше надлишкового розпилення, знижуючи ступінь очищення, збільшуючи кількість розпилюються матеріалів і витрачаючи менше фарби. Аерозольного хмари (туману) - менше на 55%.
-
Ні «плювка»! У звичайних безповітряних фарбувальних агрегатах високого тиску, при натисканні на курок і при відпуску курка фарбувального пістолета, летять зайві краплі. При фарбуванні агрегатом ТИТАН ControlMax 1900 Skid, таких крапель немає.
- Фарба більш рівномірно лягає на поверхню, тому що
факел (струмінь) при розпилюванні має більш плавні краю і по краях факела не народжуються смуги, так звані "вуса".
- Полегшується робота маляра, так як фарбувальний пістолет має меншу віддачу при тиску до 110 бар.
Технічні характеристики:
Напруга 230 В
Потужність 0,6 кВт
Продуктивність 1,5 л / хв.
Макс.
діаметр форсунки 0,019 / 0,48 мм
Макс. робочий тиск 110 бар
Вага 7,6 кг
Комплектація OPTIMA:
Пістолет Titan Control Max Pro з соплодержателем 7/8 1 шт.
Форсунка Control Max 311 1 шт.
Заборний шланг 1 шт.
Поворотний шланг 1 шт.
Шланг 1/4 15 м (110 Мпа) 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan Tool |
| Країна виробник | США |
| Робочий тиск | 110 бар |
| Продуктивність | 1.5 літр/хв |
| Діаметр сопла | 0.48 мм |
| Стан | Новий |
| Кут розпилення сопла | 30 град. |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Ні |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 600 Вт |
- Ціна: від 22 850 ₴




